Drevené žalúzie

Drevené žalúzie predstavujú udržateľný štýl

elegancia & sofistikovanosť do každej miestnosti

Drevené interiérové žalúzie sú nadčasový a elegantný doplnok každej domácnosti. Ovládajú množstvo svetla, súkromie a poskytujú dodatočnú izoláciu. Obľúbena, udržateľná voľba spomedzi interiérového horizontalného tienenia.

drevené žalúzie bratislava sojka žilina výmena okien tieniaca technika bratislava

TYPY DREVENÝCH ŽALÚZIÍ

drevené žalúzie bratislava sojka žilina výmena okien tieniaca technika bratislava

DREVENÉ ŽALÚZIE 25mm

Žalúziu dodávame v interiérovom prevedení s čelným vývodom. Je ovládateľná pomocou ovládacej tyčky a povrázku s hruškou, Ovládacie mechanizmy umiestnené oba vpravo “CP”, oba vľavo “CL”, ovl. tyčka vľavo povrázok vpravo “AL”, alebo ovl. vpravo povrázok vľavo “AP”.

DREVENÉ ŽALÚZIE 50mm RETRO

Žalúziu dodávame v interiérovom prevedení s čelným vývodom ovládania. Vyťahovateľná pomocou ovládacieho mechanizmu šnúrky s aretáciou, naklápateľné lamely zaisťujú šnúrky s hruškou. Odlišnosťou je voliteľnosť farebných páskových rebríkov. Lamela: 50 x 2,3 mm.

DREVENÉ ŽALÚZIE 50mm

Žalúziu dodávame v interiérovom prevedení s čelným vývodom ovládania: vyťahovateľná pomocou ovládacieho mechanizmu šnúrky s aretáciou, naklápanie lamiel zaisťujú šnúrky s hruškou a ich fixácia je zaisťuje lanko. Ovladáteľná povrázkom + tyčka do max. šírky 1500 mm. Lamela: 50 x 2,3 mm.

drevené žalúzie bratislava sojka žilina výmena okien tieniaca technika bratislava

Výhody drevených žalúzii

Tieto žalúzie poskytujú presné ovládanie svetla. Nastaviteľnými žalúziami jednoducho regulujete množstvo prirodzeného svetla vstupujúceho do miestnosti. Použiteľné v priestoroch, ako sú spálne a kancelárie, pre pohodlné a neoslňujúce prostredie. Toto interiérové tienenie ovláda svetlo aj súkromie. Keď sú úplne zatvorené, poskytujú pevnú bariéru, brániacu vonkajšiemu výhľadu a zaisťujú úplné súkromie. Toto je obzvlášť dôležité pre izby na prízemí alebo domy nachádzajúce sa v rušných oblastiach. Okrem toho izolujú, čím prispievajú k úspore energie a vedú k pohodlnejšiemu životnému prostrediu.

Údržba a čistenie drevených žalúzii

Pravidelne utierajte prach pre zachovanie čistoty žalúzií. Odstráňte prach zo žalúzií, použite mäkkú handričku, prachovku z peria alebo jemný maliarský štetec. Jemne prechádzajte handričkou alebo prachovkou po každej lište, dostaňte sa do všetkých oblastí. V prípade odolného prachu alebo nečistôt použite vysávač s kefovým nástavcom na odstráňovanie pavučín, prachu a nečistôt.

Hĺbkovo vyčisťte a odstráňte odolné škvrny, použite správny čistiací roztok. Utierajte žalúzie použitím zmesi teplej vody a jemného mydla alebo čistiaceho prostriedku na drevo. Je dôležité použiť jemnú špongiu alebo handričku, aby nedošlo k poškodeniu povrchu dreva. Po tom, ako nanesiete čistiací roztok utrite žalúzie čistou vlhkou handričkou (poriadne vyžmýkanou), a odstráňte všetky zvyšky čistiaceho prostriedku a nečistôt. Pravidelným hĺbkovým čistením pomáhate zachovať vzhľad a životnosť žalúzií.

Pre dlhodobú údržbu potrebujete prijať preventívne opatrenia. Zabráňte vystaveniu žalúzií nadmernej vlhkosti, pretože to spôsobuje deformáciu a poškodenie dreva. Použite leštidlo na nábytok alebo prípravok na drevo dopomôžte chrániť drevo a zvýšte jeho prirodzenú krásu . Pravidelne kontrolujte žalúzie, či nevykazujú známky poškodenia alebo opotrebovania, a všetky problémy okamžite riešte, predíďte ďalšiemu poškodeniu. Dodržte tieto preventívne opatrenia a zabezpečte, že vaše žalúzie zostanú vo výbornom stave dlhé roky.

získajte

Bezplatné cenové RIEŠENIE NA MIERU

Pokiaľ ide o vytvorenie pohodlnej a príjemnej atmosféry a vhodného zatienenia, správny výber tienenia je kľúčový.