Textilné rolety

Dokonalosť farebného zladenia

na výber rôzne úrovne svetelnej priepustnosti látok textilných roliet

Textilné rolety disponujú širokou škálou látok čo umožňuje zladenie intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia. Látkové rolety disponujú hneď niekoľkými variantmi prevedenia montáže. Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom návinu.

textilne rolety bratislava sojka zilina tieniaca technika

TYPY TEXTILNÝCH ROLIET

JAZZ 38 MOTOROVÁ

BEZ KRYTU NÁVINU, VOĽNE VISIACA

Textilné roletky obohatené o nový, pohodlnejší a modernejší spôsob ovládania motorom Vám zjednodušia chod používania v domácnosti. Typ voľne visiacej roletky bez krytu návinu Vás ochráni pred slnkom, poskytne Vám súkromie a poslúži ako vkusný bytový doplnok

látkové rolety bratislava tieniaca technika bratislava

OPUS MOTOROVÁ

S KRYTOM NÁVINU, VOĽNE VISIACA

Textilné roletky obohatené o nový, pohodlnejší a modernejší spôsob ovládania motorom Vám zjednodušia chod používania v domácnosti. Voľne visiaca roletka je vybavená krytom návinu vo farbách biela, antracit a akejkoľvek farbe RAL
látkové rolety bratislava tieniaca technika bratislava

SONATA

S KRYTOM NÁVINU, VOĽNE VISIACA

Roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom, s hliníkovým boxom a možnosťou vodiacich líšt. Je určená na montáž na strop alebo stenu.

SONATA XL

S KRYTOM NÁVINU, VOĽNE VISIACA

Roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom, s hliníkovým boxom a možnosťou vodiacich líšt. Je určená na montáž na strop alebo stenu.

JAZZ 17, JAZZ 32, JAZZ EXPERT

BEZ KRYTU NÁVINU, VOĽNE VISIACA

Jednoduchá voľne visiaca textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom určená pre montáž na krídlo okna, do ostenia alebo priamo na stenu.

COLLETE PLUS, XL

S KRYTOM NÁVINU A S KRYCÍMI LIŠTAMI

Textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom určená na montáž na krídlo okna. Látka je po stranách zaistená krycími lištami.

OPTIMA, OPTIMA MINI

S KRYTOM NÁVINU A S VODIACIMI LIŠTAMI

Roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom. Box roletky je plastový. Látka je vedená v plastových vodiacich lištách. Je určená na montáž na krídlo okna.
látkové rolety bratislava tieniaca technika bratislava

STREAM PLUS, STREAM S

BEZ KRYTU NÁVINU, VOĽNE VISIACA

Textilná roletka tradičnej konštrukcie s pružinovým pohonom navíjania látky, určená na montáž na krídlo okna, do ostenia alebo priamo na stenu.

OPUS

S KRYTOM NÁVINU, VOĽNE VISIACA

Jednoduchá, voľne visiaca textilná roletka s krytom návinu, bez krycích líšt, s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom navíjaním látky určená pre montáž priamo na stenu, alebo strop.
látkové rolety bratislava tieniaca technika bratislava na strešné okná

LEGEND

PRE STREŠNÉ OKNÁ

Textilná roletka s dokonalým dizajnom a reprezentatívnym vzhľadom, ovládaná pružinou v hriadeli priamo určená na montáž do krídla strešného okna.
interierove tienenie bratislava rolety na velke okna bratislava sojka zilina vymena okien

Výhody textilných roliet

Textilné rolety na okná sa stali obľúbenou voľbou majiteľov domov,  firiem vďaka ich početným výhodám a všestrannosti. Tieto rolety poskytujú nielen súkromie a ovládanie svetla, ale ponúkajú aj zvýšenú energetickú účinnosť a izoláciu. Textilné rolety navyše prichádzajú v širokej škále štýlov, farieb a vzorov, čo umožňuje prispôsobenie každému dizajnu interiéru. Pre zachovanie dlhej životnosti a funkčnosti textilných roliet je však nevyhnutná správna starostlivosť a údržba.

Údržba a čistenie textilných roliet

Pre zabezpečenie dlhej životnosti a funkčnosti textilných roliet je nevyhnutná pravidelná starostlivosť a údržba. Po prvé, pravidelne utierajte prach a vysávajte textilné rolety, aby ste odstránili prach a nečistoty, ktoré sa časom nahromadili na roletách. Môžete to urobiť pomocou nástavca s mäkkou kefou alebo handričkou z mikrovlákna. Udržiavaním roliet v čistote zabránite hromadeniu alergénov a udržíte zdravé ovzdušie v interéri. Okrem pravidelného čistenia je potrebné bodové čistenie škvŕn. 

V závislosti od materiálu roliet je použite jemný prací prostriedok alebo čistič tkanín na jemné odstránenie akýchkoľvek škvŕn bez poškodenia látky. Riaďte sa pokynmi výrobcu a pred aplikáciou na celú roletu vyskúšajte čistiaci roztok na malej, nenápadnej ploche. Pre dôkladnejšie čistenie je použite metódy hĺbkového čistenia, ako je čistenie parou alebo profesionálne čistiace služby. Čistenie parou odstráni nečistoty a špinu z tkaniny bez toho, aby došlo k jej poškodeniu. Pred stiahnutím roliet sa uistite, že sú rolety úplne suché, aby ste zabránili prípadnému rastu plesní. Pri manipulácií s textilnými roletami sa vyhýbajte použ nadmernej sily.

získajte

Bezplatné cenové RIEŠENIE NA MIERU

Pokiaľ ide o vytvorenie pohodlnej a príjemnej atmosféry a vhodného zatienenia, správny výber tienenia je kľúčový.