Rolovacie siete proti hmyzu

Štýlové & maximálne funkčné

rolovacie siete proti hmyzu dokonale podčiarknú osobitý design

Rolovacie siete proti hmyzu sú okonalé riešenie pre prechodové dvere na terasy, všade tam kde je frekventovaná premávka. V období keď sa sieť nevyužíva, je možnosť sieť navinúť do boxu. Tým dochádza k zvýšeniu životnosti siete. Je vyrobená zo sklenného vlákna ošetreného plastovým nástrekom. Vďaka presnej výrobe na mieru, rolovacia sieť proti hmyzu dokonale zabráni vnikaniu nežiaducého hmyzu do interéru. Rolovaciu sieť dodávame v rôynzch farebných prevedeniach s možnosťou lakovania boxu a vodiacích líšt. Použitie týchto materiálov im zaručuje trvanlivosť a odolnosť rolovacích sieti proti hmyzu v rôznych poveternostných podmienkach dlhé roky používania.

rolovacie siete proti hmyzu bratislava

TYPY ROLOVACÍCH SIETÍ

Rolovacia sieť na okná VERSA

Okenná rolovacia sieť proti hmyzu je vhodná na montáž na akýkoľvek druh okna, ponúka veľkú variabilitu v možnostiach montáže. Dorazová lišta je aretovaná buď koncovými dorazmi alebo záchytnou dorazovou lištou.

Rolovacia sieť na dvere Daros

Dverná rolovacia sieť vhodná na montáž na rámy aj ostenie dverí. Dorazová lišta je držaná v rozvinutej polohe magnetickou gumou.
rolovacia siet proti hmyzu bratislava

Výhody rolovacej siete proti hmyzu

Rolovacie siete proti hmyzu sú kľúčovým nástrojom na kontrolu hmyzu, ktorý sa bežne používa v poľnohospodárstve, záhradníctve a čoraz častejšie aj v bežných domácnostiach či autoservisoch. 

Rolovacie siete proti hmyzu ich údržba a čistenie

Čistenie a údržba rolovacích sietí proti hmyzu je nevyhnutná z niekoľkých dôvodov. 

Po prvé, pravidelné čistenie pomáha predchádzať hromadeniu nečistôt na sieti. V priebehu času sa na povrchu rolovacej siete proti hmyzu môže hromadiť hmyz a iné častice, čo znižuje jej účinnosť pri zachytávaní hmyzu. Pravidelným čistením siete je možné tieto nežiaduce materiály odstrániť, čo umožňuje optimálne fungovanie siete.

Po druhé, správne čistenie a údržba zaisťuje optimálny výkon siete. Čistenie a údržba rolovacích sietí proti hmyzu výrazne predĺžuje ich životnosť. Zanedbanie čistenia siete vedie k hromadeniu nečistôt, prachu a iných látok, ktoré časom vedú k  znehodnoteniu jej matreriálu. Pravidelné čistenie pomáha odstraňovať tieto škodlivé látky, čím zabraňuje predčasnému opotrebovaniu. 

získajte

Bezplatné cenové RIEŠENIE NA MIERU

Pokiaľ ide o vytvorenie pohodlnej a príjemnej atmosféry a vhodného zatienenia, správny výber tienenia je kľúčový.