Exteriérové rolety

Exteriérové rolety - najvyššia trieda

elegancia & ochrana pred vlámaním

Exteriérové rolety predstavujú vynikajúcu protislnečnú ochrana, efektívnejšie redukujú úniky tepla vďaka zatepleným lamelám a eliminujú zvýšenú mieru hlučnosti. Mnohonásobne dlhšia životnosť, ktorú podmieňuje dlhodobá farebná stálosť hliníkového koloritu. V rámci tvarového profilu pôsobia na exteriéroch obytných plôch elegantnejšie, poskytujú nevyčerpateľnú variabilitu prevedenia. Okrem elegancie poskytujú tieto typy produktov aj ochranu pred vlámaním, čím zaručia bezpečie vo Vašom interiéri.

exteriérové rolety bratislava vonkajsie rolety bratislava sojka žilina

TYPY EXTERIÉROVÝCH ROLIET

COVERT

ROLETA SO ZAOMIETKOVÝM BOXOM

Táto roleta je predovšetkým určená na montáž do novostavieb, pri rekonštrukciách a zatepľovaní. Skladá sa z roletového panciera, boxu a vodiacich líšt.

RADIX

PREOKENNÁ ROLETA

Predokenná roleta je určená na dodatočnú montáž do ostenia. Skladá sa z roletového panciera, boxu a vodiacich líšt.

exteriérové rolety bratislava vonkajsie rolety bratislava sojka žilina

COMBI

PREDOKENNÁ ROLETA NADOKENNÁ

Roletový box je zostavený z plastových blokov, je zateplený a má obdĺžnikový prierez. Dodáva sa v troch základných veľkostiach v závislosti na výške rolety.

HELUZ

ROLETA DO PREKLADU

vonkajsie hlinikove rolety na motoricky pohon

Výhody exteriérových roliet

Vonkajšie rolety sú všestranným a praktickým doplnkom každého vonkajšieho priestoru. Poskytujú nielen ochranu pred ostrými slnečnými lúčmi, ale ponúkajú aj súkromie a zabezpečenie Vášho domova. Exteriérové rolety ponúkajú množstvo výhod, pokiaľ ide o zveľadenie vášho vonkajšieho priestoru. Po prvé, poskytujú vynikajúcu ochranu pred slnkom, chránia vás a váš nábytok pred škodlivými UV lúčmi.  Vonkajšie rolety prinášajú súkromie tým, že blokujú výhľad zvonku, čo umožňuje vychutnať si vonkajší priestor bez toho, aby ste sa cítili nekomfortne. K dispozícii sú rôzne typy technického prevedenia a spôsobov montáže exteriérových hlinikových roliet, z ktorých každá má svoje jedinečné vlastnosti. Rolety sa dajú jednoducho nastaviť tak, aby regulovali množstvo slnečného svetla vstupujúceho do interiéru. 

Údržba a čistenie exteriérových roliet

Pravidelné čistenie exteriérových roliet je nevyhnutné pre zachovanie vzhľadu a funkčnosti exteriérových hliníkových roliet. Postupom času sa na roletách nahromadí prach, nečistoty či peľové častice, to spôsobuje, že rolety vyzerajú zašlo a taktiež to vplýva na ich funkcionalitu po každej stránke. Aby vaše vonkajšie hliníkové rolety vyzerali čo najlepšie, je dôležité dodržiavať správne metódy čistenia. Hliníkové rolety je možné utrieť vlhkou handričkou a jemným čistiacim prostriedkom. Na zabezpečenie efektívneho čistenia je dôležité používať správne čistiace prostriedky a nástroje. Vyhnite sa agresívnym chemikáliám alebo abrazívnym čistiacim prostriedkom, ktoré môžu exteriérové rolety poškodiť. Namiesto toho sa rozhodnite pre jemné čistiace prostriedky alebo špecializované čistiace roztoky odporúčané výrobcom.

získajte

Bezplatné cenové RIEŠENIE NA MIERU

Pokiaľ ide o vytvorenie pohodlnej a príjemnej atmosféry a vhodného zatienenia, správny výber tienenia je kľúčový.