Plissé rolety

Elegancia & funkčnosť

plissé rolety praktické a flexibilné riešenie interiérového tienenia

Plissé rolety predstavujú veľmi efektívny, dokonalý a estetický spôsob tienenia. Materiálom pre tienenie je špeciálna plisovaná látka. Látkové rolety plissé vďaka svojej univerzálnosti a širokému spektru farieb je vysoko elegantným doplnkom vhodným do každého moderného interiéru.

látkové rolety plissé sojka bratislava vymena okien žilina tieniaca technika bratislava róbert sojka
látkové rolety plissé sojka bratislava vymena okien žilina tieniaca technika bratislava róbert sojka

LÁTKOVÁ ROLETA PLISSÉ

Plisé predstavujú veľmi efektívny, dokonalý a estetický spôsob tienenia. Materiálom pre tienenie je špeciálna plisovaná látka. Univerzálnosť a široké spektrum farieb.
látkové rolety plissé sojka bratislava vymena okien žilina tieniaca technika bratislava róbert sojka

Výhody látkových plissé roliet

Skladané predokenné rolety plissé ponúkajú niekoľko výhod, vďaka ktorým sú obľúbenou voľbou medzi majiteľmi domov. Po prvé, poskytujú súkromie a účinne blokujú slnečné svetlo. Skladaný dizajn umožňuje jednoduché nastavenie a umožňuje majiteľom domov ovládať množstvo svetla vstupujúceho do miestnosti. To je užitočné najmä v spálňach a obývacích izbách, kde je nevyhnutné súkromie a ovládanie svetla. Navyše skladané plisé ponúkajú izoláciu a energetickú účinnosť. Záhyby zachytávajú vzduch medzi vrstvami látky a vytvárajú bariéru, ktorá pomáha regulovať teplotu v miestnosti. To môže viesť k významným úsporám energie znížením potreby vykurovacích alebo chladiacich systémov. 

Navyše izolácia poskytovaná plissé roletami môže pomôcť znížiť vonkajší hluk a vytvoriť pokojnejšie a pohodlnejšie životné prostredie. A nakoniec, skladané plisované rolety zvyšujú estetický vzhľad miestnosti. Prichádzajú v širokej škále farieb, vzorov a materiálov, čo umožňuje majiteľom domov vybrať si štýl, ktorý dopĺňa ich interiér. Či už ide o moderný, minimalistický vzhľad alebo klasický, tradičný dizajn, skladané plisované žalúzie dokážu dodať každému priestoru nádych elegancie a sofistikovanosti.

Údržba a čistenie látkových plissé roliet

Čistenie plissé žalúzií je jednoduchý proces, ktorý možno vykonať niekoľkými jednoduchými krokmi. Potrebný je vysávač s kefovým nástavcom, handrička z mikrovlákna a jemný čistiaci roztok. Začnite jemným vysávaním žalúzií pomocou kefového nástavca. Tým sa odstráni voľný prach a nečistoty z povrchu a záhybov. Uistite sa, že používate nastavenie nízkeho sania, aby ste nepoškodili jemnú tkaninu roliet. 

prípade odolnejších škvŕn alebo nečistôt bodovo očistite postihnuté miesta jemným čistiacim roztokom a handričkou z mikrovlákna. Čistiaci roztok najskôr vyskúšajte na malej, nenápadnej ploche roliet, aby ste sa uistili, že nespôsobuje žiadne sfarbenie alebo poškodenie. Jemne naneste handričkou roztok na škvrnu, vyhnite sa treniu alebo drhnutiu, aby ste nespôsobili rozstrapkanie alebo stratu záhybov. Po bodovom vyčistení nechajte žalúzie úplne vyschnúť na vzduchu, než ich zatiahnete. Zabráni sa tým zachyteniu akejkoľvek vlhkosti v záhyboch, čo môže viesť k rastu plesní. 

Príliš silné ťahanie alebo ťahanie môže napnúť šnúry alebo poškodiť mechanizmus plissé žalúzií, čo môže viesť k poruchám alebo zlomeniu. Namiesto toho používajte na ovládanie žalúzií jemné a kontrolované pohyby. Pravidelné kontroly sú tiež nevyhnutné na identifikáciu akýchkoľvek známok opotrebovania alebo poškodenia.

získajte

Bezplatné cenové RIEŠENIE NA MIERU

Pokiaľ ide o vytvorenie pohodlnej a príjemnej atmosféry a vhodného zatienenia, správny výber tienenia je kľúčový.