Pevné / rámové siete proti hmyzu

Dlhá životnosť, ktorá Vám sadne!

naozaj bohatá škála sieťových profilov

Pevné / rámové siete proti hmyzu sú nevyhnutným a praktickým doplnkom moderného bývania. Vďaka širokej škále sieťových profilov nie je problém osadiť sieť na akékoľvek okno alebo dvere. Jednoduchá konštrukcia a sieťovina zo skleného vlákna zaručujú veľmi dlhú životnosť.

Rám pevnej siete je vyrobený z valcovaných alebo extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je zaistená v profile gumou. Celá sieť sa montuje na dverný / okenný rám pomocou pántov.

siete proti hmyzu bratislava vymena okien robet sojka zilina bez zalohy

TYPY PEVNÝCH RÁMOVÝCH SIETÍ

*okenné siete*

Sieť okenná - profil OV

Rám siete proti hmyzu profilu OV je vyrobený z valcovaných hliníkových profilov, sieťovina je v ráme istená gumou. Riešenie uchytenia siete závisí od rámu samotného okna. Všetky tieto rišenia sietí sú zložiteľné z okna.

Sieť okenná - profil OE

Rám siete proti hmyzu profilu OV je vyrobený z valcovaných hliníkových profilov, sieťovina je v ráme istená gumou. Riešenie uchytenia siete sa volí v závislosti od rámu samotného okna. Všetky tieto rišenia umožňujú zloženie siete z okna.

Sieť okenná - profil OE 32x11 LUX

Profil OE 32×11 Lux je vhodný pre inštaláciu na hliníkové okná. Rám siete je vyrobený z extrudovaných hliníkových profilov, sieťovinu v ráme istí guma.. Riešenie uchytenia siete sa volí v závislosti od rámu samotného okna. Všetky tieto rišenia umožňujú zloženie siete z okna.

Sieť okenná - profil ISSO OV

Rám siete proti hmyzu profilu ISSO OV je vyrobený z valcovaných hliníkových profilov, sieťovinu v ráme istí guma.. Riešenie uchytenia siete sa volí v závislosti od rámu samotného okna. Všetky tieto rišenia umožňujú zloženie siete z okna.

Sieť okenná - profil ISSO OE

Rám siete proti hmyzu profilu ISSO OE je vyrobený z valcovaných hliníkových profilov, sieťovinu v ráme istí guma. Riešenie uchytenia siete sa volí v závislosti od rámu samotného okna. Všetky tieto rišenia umožňujú zloženie siete z okna.

*dverné siete*

pevná sieť rámová

Profil DE 40x20 LUX

Rám dverových sietí je vyrobený z valcovaných alebo extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je istená v profile gumy. Celá sieť je montovateľná na dverový rám pomocou pantov.

Profil DV 50x20

Rám dverových sietí je vyrobený z valcovaných alebo extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je istená v profile gumy. Celá sieť je montovateľná na dverový rám pomocou pantov.

Profil DE 50x20

Rám dverových sietí je vyrobený z valcovaných alebo extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je istená v profile gumy. Celá sieť sa montuje na dverový rám pomocou pantov.
ramove siete proti hmyzu pevne bratislava bez zalohy sojka zilina

Výhody rámových / pevných sietí proti hmyzu

Hlavnou výhodou sietí proti hmyzu s pevným rámom je ochrana, ktorú ponúkajú proti hmyzu a škodcom. Tieto siete fungujú ako bariéra, ktorá bráni neželaným votrelcom vniknúť do priestorov. Tým, že chránia pred komármi, muchami a iným hmyzom, pomáhajú vytvárať pohodlnejšie a hygienickejšie životné prostredie.

Okrem ochrany proti hmyzu umožňujú siete proti hmyzu s pevným rámom aj lepšiu cirkuláciu vzduchu a prirodzené svetlo. Tieto siete sú navrhnuté tak, aby maximalizovali vetranie a priepustnosť svetla. To pomáha udržiavať svieži a dobre vetraný interiér, tiež znižuje potrebu umelého osvetlenia počas dňa. 

Sieťky proti hmyzu s pevným rámom sú vyrobené z odolných materiálov, navrhnutých tak, aby odolali vonkajším vplyvom. Rámy sú  vyrobené z hliníka, ktorý je ľahký a pevný. To zaisťuje, že siete sú schopné odolať silnému vetru, dažďu a iným poveternostným podmienkam, čo z nich robí dlhodobú investíciu.

Údržba a čistenie rámových / pevných sietí proti hmyzu

Na zabezpečenie dlhej životnosti sietí proti hmyzu s pevným rámom je nevyhnutné pravidelné čistenie. Urobte to pomocou mäkkej kefy alebo vysávača a odstráňze všetky nahromadené nečistoty. Na odolné škvrny použite jemný čistiaci prostriedok zriedený vo vode. 

Vyhnite sa používaniu drsných chemikálií alebo abrazívnych čistiacich prostriedkov, pretože môžu poškodiť sieťku alebo rám. V prípade akéhokoľvek poškodenia alebo roztrhnutia je nevyhnutné ich urýchlene opraviť. Malé trhliny opravíte pomocou lepiacich sieťových záplat, zatiaľ čo väčšie poškodenia môžu vyžadovať odbornú opravu alebo výmenu.

získajte

Bezplatné cenové RIEŠENIE NA MIERU

Pokiaľ ide o vytvorenie pohodlnej a príjemnej atmosféry a vhodného zatienenia, správny výber tienenia je kľúčový.